Admatic Reklam Şirketi Nasıl?

Admatic kullanmalı mıyız? Admatic kazandırıyor mu? Admatic ödeme limiti kaç paradır? Gibi soruları sitesinde reklam yayınlamak ve admatic i kullanmak isteyen ve ya yeni kullanan çoğu kişi bu soruların cevabını aramıştır. Detaylı incelemek adına 5 aydır kullanmaktayım. Sonuçları kısa ve net cevaplarla hep beraber inceleyelim.

Admatic Yayıncı Paneli

Yayıncı paneli gayet sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. En ince ayrıntısına kadar reklam gösterimlerini anasayfada göstermektedir.

Kazancınızı resimdeki gibi ay ay göstermektedir.

Admatic kazanç oranları nasıl, neye göre fiyatlandırmaktadır?

Öncelikle şunu bilmelisiniz ki admatic gösterim bazlı çalışan reklam şirketidir. Tıklamalara para vermemektedir.

Admatic kazanç oranları nasıl?

Admatic te en önemli 4 reklam gösterimi vardır. Çoğu kişi bunları kullanır.

Interstitial (Desktop) : Normal tarayıcıda (masa üstü) ekran ortasına 3 saniye sonra çıkan büyük reklam türüdür. 1000 gösterime 1.5 tl vermektedir. Bu reklam türünü her sitede kodu yerleştirseniz bile göstermemektedir. Sitenizin hiti ve kalitesi güzel olmalıdır.

Interstitial (Mobile) : Mobile de gösterilen desktop un mobile versiyonudur. Bunun 1000 gösterimi 50 krş tur.

Scroll(Desktop): Normal tarayıcıda (masa üstü) ekranın sağ alt köşesinde ekranı kaydırdıkça çıkan reklam türüdür. 1000 gösterime 47 krş vermektedir.

Scroll (Mobile) : Mobile de gösterilen versiyodur. Bunun 1000 gösterimine 46 krş vermektedir.

Admatic kullanmalı mıyız?

Sitenizin hit durumu güzel değilse yani günde en az 500 kişiden az kullanıcı geliyorsa kazançınız çok düşük olacaktır. İlk etapta sitenizin istikrarı yerine oturana kadar fazla reklam göstermez ara ara gösterir. En çok kazanç oranını Interstitial (Desktop) a vermektedir. Bu reklam türü içinde sitenizin çok kullanıcıdan ziyade kaliteli içerik olması gerekir. Bence sitenize günlük 2k kullanıcı geldiğinde reklam göstermine başlayınız. Yukarıdaki ay ay kazanç resimine bakarak ilklerde ne kadar az verdiğini görebilirsiniz. Özet olarak kullanılabilir diğer reklamları engellemez sadece sabırlı olmak gerekir uzun vadede kazanmak için.

Admatic ödeme limiti ve ödemeleri nasıl yapar?

Admatic ödemeleri kazancınız 50 tl limitine ulaşınca banka hesabınıza yapar. Ödeme konusunda sıkıntı yapmaz. Son derece profesyonel şirkettir. Zaten çoğu büyük sitelerde görebilirsiniz. İstenildiği taktirde telefonla ve email yoluyla ulaşabilirsiniz. Destek kısmı iyidir. Her sorunuza cevap alabilirsiniz.

Admatic ödeme kanıtı

Evet arkadaşlar bu yazıyı yazdıktan 1 ay sonra ödeme aldım resmini burada paylaşmak istedim. Eksiksiz kuruşu kuruşuna yatırıyorlar. Hiç bir kesme, gelir vergisi gibi durumlar yaşanmamaktadır. Toplam 71.89

Admatic yardım merkezi nasıl?

Aklınıza bir şey takıldığı zaman ve ya bir sorununuz olduğunda eposta yoluyla ve ya telefon ile rahat yardım isteyebilirsiniz. Genellikle 1 saat içinde geri dönüş sağlanıyor. Yardım bölümü kısmı gayet iyidir. Cevaplar oldukça tatminkardır. Sizleri geçiştirecek cümleler kullanmazlar. Soruna yönelik net cevaplar verirler.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Admatic Reklam Şirketi Nasıl?” için bir yorum

  • 8 Nisan 2017 tarihinde, saat 23:40
    Permalink

    Masthead reklam birimini kullandığınız taktirde gelirleriniz artacaktır. Çünkü eCPM oranı 3,00 TL’dir.

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.