Bumerang Network Tüm Detaylar

Bumerang Network nedir?

Bumerang Hurriyet.com.tr nin oluşturmuş olduğu bir network blog sosyal ağıdır. Yani tüm blog yazarlarını bir araya toplamayı amaç edinmiş bir oluşumdur.

Yazarkafe.com nedir ne işe yarar?

Bumerang ile yazarkafe yi çoğu insan karıştırmaktadır. Bumeranga üye olduktan sonra bize verilen üyelik tipine göre yazılarımızın yayınlancağı platformdur. Bu sayede oradan kendimize trafik çekeriz.

Bumeranga üye olmanın avantajları nelerdir?

Site trafik arttırma: Kendi deyimi ile her ay 2.5 milyon insan tarafından ziyaret edilen “yazarkafe.com” sitesinin size trafik göndererek kendi blogunuzun trafiğini arttırabilirsiniz.
Görünürlülük: Bumerangın en güzel avantajlarından biri de blogumuzda paylaştığımız içerikler yazarkafe.com da ve hurriyet.com.tr de yayınladığı zaman içeriklerimiz arama motorları tarafından hızlı bir şekilde indexlenir ve kullanıcılara sizi içeriğiniz önce görünür.

Bumerang Ödülleri: Hürriyetin bumerang yazarları için her yıl düzenlediği bu ödüller geniş bir basın eşliğinde yapılır. Bu sayede daha farklı yazarlar tanımış olur ve daha fazla insan portföyü kazanmış olursunuz, iş ağı networkunuz genişlemiş olur.. Bloglarınız bu sayede daha çok insana ulaşmış olur ve basında online ve offline bilinirliğiniz artar.

Reklam Teklifleri: Bumerang bünyesinde bir çok blog yazarı bulundurduğu için kendisinin iştirak ettiği Boomads reklam oluşumu sayesinde kendi blogunuzda bu tekliflerden yararlanarak sizlere de para kazandırmayı ihmal etmez. Bu reklamlar, reklam verenlerin belirlediği sürede blogunuzda makale yazar gibi içerik girip belirlenen süre sonunda kasanızda para birikmesini sağlar. Tabi reklam tekliflerini belirli şartlar altında yapmaktadır. Bu şartlar altında yapılması gereken ilk iş üyelik tipine bakılmaksızın bumerang şablonlarını sitenize koymanız gerekir. Bumerang reklamları gösterim başı ve ya tıklama başı ücret vermez. Sitenin kalitesine (kullanıcı sayısı) göre reklamın yayınlanma süresine göre para sunar.

Boomads Reklam Örneği

Aşağıdaki reklam da Tebin reklamını kendi sitemizde bir makale yazar gibi başlıklarını ve içeriğini girip 32 gün boyunca sitemizde yayınlamamız gerekiyor. 32 gün sonunda 6 TL kasamıza geçecektir. Para miktarı küçük gibi gözükebilir ama bu sitenizin büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Makale okunma sayısı arttıkça reklam çeşidi artar ve para kazanma oranınız yükselir

Bumerang Kaç Para Olunca Çekebiliriz?


Kasanızdaki para 50 TL eşiğinde geldiğinde istediğiniz hesaba çekip yapabilirsiniz.

Bumerang özel ayrıcalıklar

Her ay düzenenlen eğitici (seo eğitimleri,sosyal medya kullanımı,iyi içerik yazma sırları vb) ve eğlendirici etkinliklerine katılma fırsatı bulacağınız bu oluşum ile yıl içinde belirlenen günlerde diğer blog yazarları ile bir araya gelip sektörü ve geleceğini sektörün önde gelen insanlar ile konuşma fırsatı bulabilirsiniz. Bu etkinliklerde çeşitli hediyeler kazanabilirsiniz.

Bumerang Üyelik Tipleri Nelerdir?

Bumerangda 3 üyelik tipi vardır. Bunlar Platin, Altın ve Bronzdur.

Bronz Üyelik: Hiçbir reklam teklifinden yararlanamazlar, bloglarında makaleler yazarkafe.com ve hurriyet.com.tr de yazı paylaşamazlar. Sadece siteleri için belirli şablonları kullanarak sitenin görselliğine ekleme yapabilirler. Bu üyelik tipi genelde site ilk açılmış ise verilir.

Altın Üyelik: Reklam tekliflerinden yararlanabilirler ve para kazanabilirler. Ancak yazarkafe.com da ve hurriyet.com.tr de içerik paylaşamazlar.

Platin Üyelik: Reklam tekliflerinden yararlanabilirler ve yazarkafe.com da ve hurriyet.com.tr de içerik paylaşabilirler.

Korkmanıza gerek yok. Bu üyelikler hep böyle kalmaz. Site içeriğiniz zenginleştikçe ve kullanıcı sayısı arttıkça diğer üyeliklere Bumerang editörleri tarafından sitelerinin belirli aralıklarla takip edilir ve duruma göre üyelik tipiniz yükseltilebilir ve küçültülebilir. Sizin emeğinizle doğru orantılıdır.

Bumeranga Üye olarak tüm bu olanaklardan faydalanabilirsiniz. Bumerang oturum paneli aşağıdaki resim gibidir.

Bumerang Oturum Paneli

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.