Gizlilik Politikası

Sercancetin.com olarak siz değerli ziyaretçilerimin gizliliğine ve haklarına oldukça önem gösteriyorum. Sitem üzerinden benimle etkileşimde bulunabileceğiniz her alanda (Yorum alanları, İletişim sayfası, Facebook Sayfamız, Twitter Hesabımız, Google Plus ve yorum alanı), gizliliğinizi ve güvenliğinizi mümkün olan en üst seviyede tutmaktayım.

Bunlara ek olarak:
Sitemiz üzerinde etkileşimde bulunabileceğiniz ilk alan olan Yorum bölümünde e-posta adresleriniz üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamaktadır. Burada e-posta adresinizin istenme sebebi, yorum alanları dışında sizinle iletişim kurma gereğidir.

İletişim Sayfası
Bu sayfa aracılığı ile site yetkilileri ve editörlere ulaşabilirsiniz. Size geri dönüş yapılabilmesi için kendi e-posta adresinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgiler de sizin güvenliğiniz ve haklarınız için tamamen gizli tutulmaktadır.

Sosyal Ağlar ve Paylaşım
sercancetin.com’da kullandığımız Facebook, Twitter, Google Plus ve diğer Sosyal Ağ bileşenleri, ilgili sitelerin geliştirici sayfalarından alıp kullandığımız hazır ve üreticilerin denetiminde olan güvenli bileşenlerdir. Burada sercancetin.com olarak; ilgili sosyal ağların gizlilik politikaları dışında farklı bir politikamız bulunmamaktadır.

Ayrıca siz sevgili kullanıcılar

Burada paylaşılan tüm makaleler tarafımca büyük bir emek ve bilgi birikimi ile hazırlanmış olup siz sevgili kullanıcılara sunulmaktadır. Bu sebeple kaynak belirtilmeden paylaşılmamasını önemle arz ederim.