Android Çark Çevir Para Kazan Hazır App

Makaleyi okumak istemeyenler ve bir çok detaylar için videoyu izleyebilirsiniz.

Çark çevir programı kodları indir, Android çark çevir quiz soru uygulaması kodları indir, Para kazandıran android programları indir

Android Çark Çevir Kazan Uygulaması

Bol keseden nedir? Çark çevirerek ve soru bilerek puan kazandıran, kazandığı puanı paraya çevirten uygulamadır.
Oyunun amacı
Oyun tamamen karşılıklı kazanmayı vaat ediyor ama her zaman kasa kazanırdan yola çıkılarak hazırlanmıştır. Yani app sahibi oyunculardan daha fazla kazanır.
Oyunda çok kullanıcı çekmilmesi ve oyunu uzun süre oynaması için bir çok özellik eklendi.
Bunlardan bazıları puan çekilişi, etkinlik eventi, biraz bekle puan kazan vb.
Oyunun şuan ki teması varsayılandır. Eğer satın alırsanız size farklı renk tonları ve iconlar şeklinde teslim edilecektir. Oyun her şeyi ile düşünüldü
ve sorunsuz hazırlandı. Bütün detaylar kurgulandı kafanıza göre puan arttırma ve azaltma oyuncu kaçırmanıza neden olabilir. Ben
uzun süreli böyle appler yaptığım için neyin uygun olup olmadığı bizzat deneyimledim. Sadece ekstra özellikler veya varsa kafanızda appi geliştirecek fikirler
uygun ücretler ile ekleyebilirim.

Uygulamayı sayfa sayfa anlatarak gideceğim. Böylelikle daha iyi anlamamızı sağlayacaktır.

Üye ve giriş sayfası
1.1) App ilk başladığında user üye değilse üyelik sayfası açılır. Sadece Google Mail ile giriş yapılır. Bunu tercih etmemin sebebi, kimse yalan mail ile giriş yapmasın ve çoklu üyelik kullanmasın. Gizlilik sözleşmesi burada ve hesabım sayfasında yer alır.

1.2) Oyunda referans sistemi vardır bu sayede gelen her kullanıcı bir çok kullanıcı getirmek için sizin reklamınızı kendi sosyal hesaplarında ücretsiz yapar. Bu da bir çok yeni oyuncu demektir. Referans ile gelen oyuncu eğer kodu girerse sizin belirtmiş olduğunuz puanı girişte hediye olarak alır. Böylelikle referans kodu paylaşılmasını teşvik eder. Burada referans girerek üye olalım.

Ana Ekran
1.3) Uygulamanın bütün bölümlerine buradaki butonlardan girebilirsiniz.

Oyunda neler var?

a) Google ile kayıt olma
b) Referans sistemi
c) Çekiliş sistemi
d) Kazanılan parayı anında gösterme
e) Modern tasarım
f) Eğlenceli soru alanı
g) Çark çevir puan kazan alanı

Oyunda Güvenlik Önlemleri Neler?

3 Farklı güvenlik önlemi vardır bunları app sırrından dolayı sadece alanlar ile paylaşacağım
Uygulama Sahibi Nasıl Para Kazanacak?
Oyunda 3 farklı para kazanma yöntemi vardır

1) Admob ile para kazanma
En iyi kazandıracak şekilde admob kodların en mantıklı şekilde ayarlandı.
2) Duyuru alanı aslında görev alanıdır. Oraya istediğin görevleri yaptırarak kullanıcılara puan verirsiniz. Örneğin forumlarda app indirme ve yorum başına para veren app sahipleri ile anlaşabilirsiniz. İlan vererek geri dönüşü sağlam 100 indirme ve yorum yaptırabilirsiniz. Siz app sahibinden tanesi 1 tl olacak şekilde 100 tl aldınız aldınız diyelim. Görevi yapan kullanıcılara 1 tl den 30 krş verirsiniz. 30 krş hangi puana denk geliyorsa onu eklersiniz. Ve bir çok başka görev yaptırabilirsiniz.
3) Giriş yapan her oyuncu gerçek mail ile giriş yaptığı için mailmarketing için mailleri kullanabilirsiniz. 2 Örnek verebilirim. Örneğin satış yapan sitelere mailleri satabilir veya kendi ürününüzün reklamını yapabilirsiniz. Diğer örnek ise yeni bir app çıkardığınızda eldeki mailerinize mail atıp reklamı ucuza getirmiş olursunuz. Yani sınır sizsiniz.

Aklınızda buna benzer appler var ise uygun fiyata kodlayabilirim. Başka para kazandırıcı appler için sercancetin.com u ziyaret etmeyi unutmayın.

Notlar:
1) (App ismi ve logolar tema renkleri kısaca tasarım değişecektir)
2) Ufak ücret karşılığında buna benzer veya buna ekstra özellikler eklettirebilirsiniz.
3) Bu app 2 paket şekilde satılacaktır.
1.1: Kodları vermeden size her şeyi aktif hazırlayıp, markete atılacak şekilde ayarlanıp sadece imza dosyası ve apk dosyasını vereceğim vereceğim.
1.2: Bu pakette 1.1 maddesi geçerli olup bir de yanında tüm kodlarını vereceğim. Tabi ki diğerine göre fiyat biraz artacaktır.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir