Hakkımda

Söz uçar yazı kalır dan yola çıkarak bu blogu açmamda ki en büyük sebep insanlara tekrar tekrar kendimi anlatmaktansa, tüm bilgi birikimimi ve hayattan hiç durmadan öğreneceğim yeni bilgileri ve deneyimleri insanlara aktarmamı sağlayacak olan bu blogu kurmaya karar verdim.

Bu blogda hayatımdaki tecrübelerimi ve öğrendiğim yeni bilgileri objektif bir şekilde anlatmak olacaktır. Bu sitenin asıl amacı benim için hayat cv si oluşturmak. Yani burada ki tüm yazılanlar ilgi alanlarımı, yapacaklarımı ve düşüncelerimi belirtir. Kendimi uzun uzadıya anlatacak değilim. Yazdıklarımı okuyarak beni daha iyi tanıyabilirsiniz.

Sitede kategoriler ve niçin bu kategorileri seçtim

Kategori Yaşam: Hayat benim için bir evreden ibaret bu evrelerde geçirdim o anki ruh haline göre objektif şekilde, hayat tecrübelerimi herkesten farklı düşünerek edindiğim fikirleri paylaştığım alan.

Kategori Eğitim: Edindiğim eğitimlerin sizinde faydalanmanız için sadece ve anlaşılabilir şekilde anlattığım alan. Yani burada genel olarak Bilgisayar Mühendisliği derslerini anlatacağım.

Kategor Bilişim: İnternet ortamında bilişim ile ilgili bulamadığınız ya da daha detaylı bulacağınız makalelerin olduğu alan. Burada seo, web tasarım, web kodlama vb. ve gündem teknoloji olaylarını kendi tecrübe göre yorumladığım alan.

Kategori Tavsiyeler: Bu zamana kadar bir çok sektörde çalışmış biri olarak (bilişim, turizm, depo) orada edindiğim, sizin için faydalı olabilecek yararlı tavsiyeler de bulunacağım alan. Bu alanda bulacağınız makaleler hayatınızı kolaylaştıran, sizi mutlu edecek ve hata yapmadan öğrenmenizi sağlayacak içerikler olacaktır.