2) Kodsuz Mobil Uygulamalardan ve Oyunlardan Para Kazanma Kitabı (Önsöz)

Bu kitap, mobil uygulama yatırım stratejilerini hiç bilmeyen veya bu sektöre girip tam ortasında kalan, hangi adımları atacağını bilmeyen yatırımcılar için rehber niteliğinde olacaktır.

Ayrıca bu kitabı, sizi büyük yatırım yapmaya hazırlarken motivasyon vermeyi de amaçladım. Motivasyonsuz başlanan her iş mutlaka yarım kalır. Bu yüzden anlayarak ve not tutarak okuyun. Kitabı bitirdikten sonra eğer bu yatırım işine girerseniz çok farklı insanlarla tanışacaksınız. Birçok yazılımcı, yatırımcı, fikir alışverişinde bulunacağınız insanlar olacak. Her tanıştığınız insandan bir şeyler öğreneceksiniz. Bu öğrendikleriniz sonraki yatırımlarınız için ilham kaynağı olacaktır. Önemli olan bu ilhamları fark edebilmektir. Bu kitap size fark ettirmeyi de öğretecektir.

Hiç bir bilgi gereksiz değildir. Sadece bilginin kullanabileceği alan oluşmamıştır. Bu kitaptan öğreneceğiniz her şey sizin mobil uygulamalardan para kazanmanız için oluşturulmuştur. Kitaptaki bilgiler, çağımızın en büyük sektörü olan ve çok paraların döndüğü mobil uygulama sektörünü anlatan bilgilerin tamamına yakınını içerir.
Kitap bitiminde en çok kullanılan uygulama nasıl bulunur, büyütülür, yatırımcı bulunur ve nasıl uygulama satılır, bunları öğreneceksiniz. İşinize yarayacak bir çok site ile tanışacaksınız.

Dikkat etmeniz gereken konu şu ki garanti kazanç diye bir şey yoktur. Bu kişinin çabasına ve öğrendiğini nasıl uyguladığına bağladır. Bu kitapta, sektörde edindiğim tecrübeleri paylaşıyor olacağım. Mutlaka hoşunuza giden detayların altını çizin ve onları kendi ajandanıza yazın ve her gün görebileceğiniz bir yerde asılı tutun. Böylelikle ileride o tavsiyeyi unutmamış olursunuz. Bazı kavramları kısa açıklayıp burada yazdıysam emin olun daha çok işlevi vardır. Gereksiz yere konu dağılmasın diye kısa yazmış olabilirim. Yapmanız gereken notlarınıza ekleyip araştırmak. Ayrıca daha doyurucu bilgiye google da araştırarak ulaşabilirsiniz. Amacım sadece böyle bir şeyin varlığını öğrenmeniz ve kısa bilgi vermektir. Bunu şöyle düşünebilirsiniz. Okulda hiç bir dersin %100 ünü öğretmezler. Biraz bilgi verirler ve sizin ona merakın varsa kendiniz tamamını öğrenmeye çalışırsınız.

Herkesi memnun etmek zor ama kitaptan bir kişi bile memnun kalırsa ne mutlu bana.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir