Reklamtrk Reklam Şirket Nasıl? Reklamtrk Kullanılır mı?

Reklamtrk kullanmalı mıyız? Reklamrk kazandırıyor mu? En iyi popup reklam şirketi hangisi? İnternetten para kazanmak isteyen çoğu kişi reklam şirketlerini araştırmıştır. Bunlar arasında kaliteli diyebileceğim nadir firmalardan biri olan Reklamtrk şirketini ele alacağız. 2014 yılından beri yayın hayatına devam eden bu firmayı başlıklar halinde anlaşılır ve akılda soru işareti kalmayacak şekilde detaylı bir şekilde inceleyelim.

Reklamtrk yayıncı paneli nasıl?

Yayıncı paneli anlaşılır ve her şey detaylı bir şekilde gösterilmektedir. Resimde de görüldüğü gibi her şey detaylı bir şekilde grafikler ile gösterilmektedir.

Reklamtrk kazanç oranları nasıl?

Kazanç oranlarına geçmeden önce reklamtrk de 3 tane reklam türü mevcuttur. Bunlar Kurulum başı kazanç, Link kısaltma ve Popup gösterimidir.

Kurulum başı kazanç: Resimde de görüldüğü üzere 1 kuruluma 0.30 krş vermektedir. Kurulumları saat saat kaçta gerçekleştiği göstermektedir ve kurulum gerçekleştikden sonra para kasanıza hemen geçmektedir.

Popup gösterim: Sitenize gelen ziyaretçilerin her hangi bir yere tıklayarak alt sekme reklamlarıdır. Bu reklam 1000 gösterime 2 TL vermektedir.

Link kısaltma: Bu reklam türü daha beta sürümündedir. 1000 gösterime 5 TL vermektedir.

Reklamtrk ödeme limiti nedir ve ödemeleri nasıl yapar?

Kurulum başı kazanç: Alt ödeme 15 TL dir ve Web Money hesabına yatar, üst ödeme yani banka ödemesi ise 100 TL dir.
Popup: Alt ödeme 30 TL dir ve Web Money hesabına yatar, üst ödeme yani banka ödemesi ise 100 TL dir.
Link kısaltma: Alt ödeme 15 TL dir ve Web Money hesabına yatar, üst ödeme yani banka ödemesi ise 100 TL dir.

Banka ödemeleri belirttiğiniz hesaba her ayın 10 ile 20 si arasında gerçekleştirilir. Burada bilmeniz gereken konu ödemeler ayrı ayrı gerçekleşir ve havale ücreti 6 TL sizin hesabınızdan kesilir. Yani kurulum başı ile popup ödemesi aynı yatmaz ayrı ayrı gerçekleşir ve 2 kere havale ücreti alınır.

Reklamtrk ödeme yapıyor mu?

Ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yaşamazsınız. Ödemeler belirtilen sürede hesabınıza yatar.

Reklamtrk yardım merkezi nasıl?

Sorduğunuz sorulara hızlı bir şekilde cevap veren destek ekibi vardır. Sorduğunuz sorulara detaylı cevaplar alabilirsiniz.

Reklamtrk sayımlar (istatistik) doğru mu?

Yukarıdaki resimlerde görülebileceği üzere sayımlarda kırpmalar oluyor ve yarı yarıya düşüyor ama para kazanmanızı etkilemiyor (Bırakın onlarda ekmek yesin :))

Reklamtrk Kullanılır mı? Kullanmalı mıyız?

Ben kullanmaktayım uzun sürede kullanacak gibiyim. Benim için önemli olan kazandığımız parayı ödemesidir. Bu konuda sıkıntı olmadığına göre kullanılabilir. Reklamlar rahatsız edici değildir. Bu yüzden bile tercih sebebimdir.

Reklamtrk Reklam Şirket Nasıl? Reklamtrk Kullanılır mı?” için 4 yorum

 • 5 Ocak 2017 tarihinde, saat 01:48
  Permalink

  Merhabalar, ben de sırf popup reklam türünde 3 adet ayrı popup sundukları ( sürekli açılan, günde 3 kere açılan ya da 5 saatte 1 kere açılan ) için kullanıyorum kullanıcıları rahatsız etmiyor reklamtrk yi çok iyi anlatmışsınız ben açıldığı günden beri kullanıyorum fakat istatistiklerinizin ayrıntısındaki düşüşün nedeni koydukları filtreler olabilir çünkü sadece Türkiye üzerinden gelen, sosyal medya dışından gelen trafikleri sayıyorlar ayrıca direk sitenize ulaşan ziyaretçiler de sayılmıyor. herkese bol kazançlar dilerim

  Yanıtla
 • 6 Ocak 2017 tarihinde, saat 22:11
  Permalink

  olabilir hocam aynen katılıyorum. ama şu da var ki her gün hitim sabit ve reklamtrk de aynı sayıyor yani bence onlarda kırpıyor ama dediğim gibi şikayetçi değilim. Siz başka popup firması kullandınız mı

  Yanıtla
 • 8 Ocak 2017 tarihinde, saat 21:03
  Permalink

  Evet popads kullandim fakat bazen cikan asiri adult reklamlar yuzunden kaldirdim onda da ayni sayimlari aldim fakat o ecpm ile kazandirdigi icin sabit gelir daha mantikli geldi, reklamtrk nin sayimlarinin anlik olup olmadigini da kontrol ettim o yuzden soyledim size filtreye takilmayanlar aninda panelimde gosteriliyor hocam

  Yanıtla
 • 9 Ocak 2017 tarihinde, saat 19:48
  Permalink

  teşekkürler hocam. yani reklamtrke devam yani

  Yanıtla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.