Bc.vc Reklam Şirketi Nasıl? Bc.vc Kullanılır mı?

Bc.vc kullanmalı mıyız? Bc.vc kazandırıyor mu? Bc.vc nasıl? En iyi link kısaltma sitesi hangisi? Bilindiği üzere Bc.vc link kısaltma siteleri arasında en popüler reklam ağıdır. Peki bu popülerliği hak ediyor mu? Gibi soruları beraber resimlerle cevaplayalım. Önce Bc.vc yi yakından tanıyalım sonra görüşleri bildiriyim.

Bc.vc yayıncı paneli nasıl?

Gayet sade kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Resimde de görüldüğü gibi her şey ana sayfa ayrıntıları ile bulunmaktadır.

Analiz raporunu grafikle gösterdiği gibi yukarıdaki resim gibi daha detaylı da göstermektedir.

Bc.vc kazanç oranları nasıl?

Kazanç oranlarını açıklamadan önce şu bilgi söylemek daha yararlı olur. Doların TL karşısında çok değer kazanması sonucu Bc.vc tarafından 1 dolar = 3 TL olarak sabitlenmiştir. Ayrıca son yapılan güncellemeler ile 12/11/2016 Türkiye için 1000 gösterim kazanç oranları web için 2.00, Mobile için 2.50 dolar olarak güncellenmiştir.

Benim analizlerime göre ne kadar bunlar belirlense de gösterimleri doğru saymıyor. Baya bi kırıyor. Örneğin aşağıdaki resim 26.12.2016 günü gelen hit ve yukarıda ki resime bakarsanız tüm analiz raporuna 26.12.2016 tarihe orada gösterdiği hit 260 tır.

Bc.vc ödeme limiti nedir ve ödemeleri nasıl yapar?

Bc.vc ödemeleri kazancınız 10$ limitine ulaşınca banka hesabınıza yapar. Ödeme konusunda sıkıntı yapmaz. Son derece profesyonel bir şirkettir. Zaten çoğu link kısaltma sitelerinde görebilirsiniz.

Para kazanmanızın diğer bir yolu da referans sistemi ile Bc.vc ye yayıncı çekerseniz o yayıncıdan gelen hitlere oranla size de bir miktar para aktarımı yapar.

Bc.vc Ödeme yapıyor mu?

Dediğim gibi ödeme konusunda sıkıntı çıkarmayan bir firma. Oranlar ne kadar düşükte olsa günü gününe parayı yatırır. Zaten tercih edilmesindeki en iyi sebep budur. Yayıncı için bu daha önemlidir. Parayı banka hesabına yatırırken sizden bir ücret kesmez. Ama diğer firmalar havale ücreti kesebiliyor.

Bc.vc yardım merkezi nasıl?

Şuana kadar sorduğum sorulara cevap alamadım. Siz bi yine de deneyin 🙂

Bc.vc kullanmalı mıyız?

Diğer link kısaltma şirketlerine göre içlerinden en iyisi diyebilirim. Çünkü paranız içeride kalmaz. Hileye başvurmadığınız taktirde hiç bir sıkıntı çıkarmayan reklam şirketidir. Son zamanlarda ne kadar sayımlar düşüşe geçse de hala kullanmaktayım. Biliyorum ki param içeride kalmayacak. Zaten yayıncıyı da bu tatmin ediyor. Yani bc.vc kötünün iyisidir diyebiliriz. Reklamları can sıkmaz diğer link kısaltma sitelerinde tekrar tekrar geç yazısına tıklanmasına rağmen asıl linke gitmez bu da kullanıcı kaybına neden oluyor.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir